COPY KONZULTACE

Vaše texty o level výš

Jste hrdí na to, že jste si text na web napsali sami, ale hlodá ve vás červík, jestli by se na něm nedalo něco vylepšit? Zjistíme to spolu při konzultaci.

Zákazník vám nikdy neřekne, co a jak na něj působilo, kde se zasekl, kde se ztratil, kde se zasmál nebo proč se nesmál. Já ano.

Řekneme si, jak mají stránky působit a co je jejich cílem

Před konzultací si samostatně prostuduju stránku, které se budeme věnovat.

Ráda s vámi projdu úvodní nebo prodejní stránku, nabídku služeb, stránku O mně apod. 

Konzultace probíhá formou videokonference, ze které vám pošlu záznam. 

90minutová konzultace       2500 Kč

60minutová konzultace       1800 Kč

Na Bětce si cením, že má nejen nadhled odborníka, ale přidá i laskavé povzbuzení a nabídku k řešení. Bětka mi při konzultaci úplně otočila vnímání komunikace v textech, na sítích. Díky velmi trefným a vtipným přirovnáním jsem jasně pochopila, co jsem doteď dělala špatně a jak to změnit.

Principy se mi krásně daří uvádět do praxe, a tak měním komunikaci, CTA i prodeje. Díky

Klára Hrubá

Žiju radost

Pro mě jste zárukou obsahové kvality. Dáte mi zpětnou vazbu, která má hlavu a patu a má pro mě přidanou hodnotu
Umíte vystihnout, čím své klienty obohatit, inspirovat. 
Hana Beutlová

koučka

Konzultaci u Alžběty jsem využila při dokončování svého nového webu. Ačkoliv mě tvorba webů živí, tvořit web sama pro sebe je trochu peklo. S Alžbětou jsme během hodiny prošly texty mého webu z pohledu zákazníka. Upozornila mě na nejasná místa a navrhla několik řešení, jak vše propojit, aby sdělení vyjadřovalo mou osobnost, a jak vyzdvihnout můj přínos pro zákazníka. Oceňuji její schopnost správně se ptát a hrát si se slovy. Pokud si texty chcete psát sami, ale chybí vám nadhled, zkonzultujte je s Alžbětou. Určitě doporučuji.

Hana Hejná

čarodějka a webařka , Web s přesahem

Alžběta Vintrová je nejen korektorka a copywriterka, ale také čarodějka se slovy. Pomáhala mi finalizovat texty na karty Maminka v bavlnce.
Díky této spolupráci jsme text karet dostaly do takové podoby, že z něj mám ještě lepší pocit. Alžbětu doporučuji všem, kdo chtějí vyladit své texty na maximum.
Tereza Kašťáková

psychoterapeutka, Maminka v bavlnce

Dívejte se textem zákazníkovi do očí